Ambitne Strony WWW

Skutecznie angażujące.
Intuicyjnie przyjemne.

Pracując w branży reklamowej 15 lat, dobrze poznaliśmy oczekiwania Klientów. Dzięki temu wybierając nasze Ambitne Strony WWW, zyskujesz więcej niż skuteczne narzędzie promocji firmy w internecie. Przede wszystkim będziesz edytować swoją stronę łatwo i przyjemnie. Intuicyjnie.

Wykonamy dla Ciebie stronę www od A do Z. Zaprojektujemy piękną grafikę, pomożemy w redakcji treści, doradzimy. Oddamy w Twoje ręce lepszą stronę Twojej firmy. Poznaj charakterystykę Twojej nowej strony.

Twoja lepsza strona

Odkryj ją.

Dowiedz się więcej o stronie www, którą z przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie. Odkryj dlaczego nasze serwisy internetowe wybierają Klienci.

Starannie przemyślane, graficznie dopracowane, unikalne, proste w obsłudze i wyjątkowo nowoczesne.

Zobacz przykłady realizacji >

Lepsza strona korzyści

kluczowe cechy naszych Ambitnych Stron WWW

Pięknie zaprojektowana

Posiadamy własne studio graficzne. Oferujemy autorskie koncepcje wizualne. Ciekawe i nowoczesne. Projektanci stworzą dla Ciebie nie tylko layout strony. Zaprojektujemy też grafiki i bannery. Posiadamy kwalifikacje programistyczne, pozycjonerskie. Stronę wykonamy zgodnie z najnowszą technologią. Będzie bezpieczna i funkcjonalna.

Wszystko spójnie z konwencją Twojej firmy.

Przeciągnij sobie i upuść
– łatwość edycji

Twoja strona jest swobodnie edytowalna. Nazywa się to dostępem administracyjnym. Bez względu na rodzaj strony, który wybierzesz, nigdy nie ograniczamy Ci swobody aktualizacji Twojej strony. Aby zmieniać jej treść podajesz swoje unikalne: nazwę użytkownika (login) oraz hasło. Możesz od tej chwili zmieniać swoją stronę. Bez wiedzy informatycznej i programistycznych sztuczek. Modyfikacja strony jest łatwiejsza niż wystawienie przedmiotu na Allegro.

Do aktualizacji treści wystarczy dowolne urządzenie z zainstalowaną przeglądarką i dostępem do internetu. Stronę możesz edytować lub aktualizować z dowolnego urządzenia: smartfona, tabletu, komputera lub laptopa. Jak chcesz i gdzie chcesz.

Profesjonalne
doradztwo
w cenie

Klienci cenią nasze doradztwo i konsultacje na etapie projektowania. Doskonałe pomysły, świeże spojrzenie. Oddajemy Ci nasze 15 letnie doświadczenie.

Naszym celem jest skuteczna strona www. Dlatego angażujemy się w fachową pomoc. Dzięki nam łatwiej wybierzesz o czym opowiadać na Twojej nowej stronie. Przy tworzeniu stron WWW pracują nie tylko projektanci graficzni i informatycy. Doradcy marketingowi i copywriterzy (redaktorzy treści marketingowych) są zespołem, który dba o strategię treści Twojej strony.

Szybka w przeglądarce, szybko w wynikach Google

Szybkość strony jest korzyścią dla Twoich klientów. Przez dynamiczny układ elementów, projekt layoutu stworzony przez naszych designerów z dużym doświadczeniem, oraz staranne zaprogramowanie kodu strona jest wygodna dla odwiedzających. Bez względu na urządzenie, na którym Twoja strona będzie wyświetlana, zapewni ona maksymalny komfort i odbiór informacji o Twojej firmie lub produkcie. Na telefonie komórkowym zarówno menu jak i przewijanie będzie łatwe do nawigacji nawet jednym palcem.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oszczędza poszukiwanie Klientów, bez względu czy Twój region handlowy to cała Polska, Lublin czy Warszawa. Klucz do super pozycjonowania to dobra strona, odpowiednie słowa kluczowe, integracja z mediami społecznościowymi i przede wszystkim wyśmienity content marketing.

Lepsza strona na tysiącach urządzeń
(F)RWD

1
2
3
4
1

Strona skalowalna w najwyższej rozdzielczości na komputerach i TV

2

Układ strony czytelny i pięknie rozplanowany na laptopach

3

Funkcjonalna i piękna na tabletach

4

Praktyczna i łatwa w obsłudze na smartfonach

Twoja Ambitna Strona jest w jest projektowana w pełni responsywnie (Fully Responsive Web Design (F)RWD). Co to oznacza? Efekt programowania i myśli projektowej sprawia, że serwis dopasowuje elementy treści w zależności od urządzenia na jakim jest wyświetlany. Nie tylko wiąże się to ze skalowaniem elementów. Myśl projektowa pozwala zaplanować, które elementy mają pojawić się np. na smartfonie, a które dla wygody użytkownika mają być ukryte, lub jakie elementy mają pojawić się w miejsce innych.

Dzięki temu sprostasz zmieniającemu się środowisku, na którym informacje o Twojej firmie, produkcie lub inicjatywie mają być wyświetlone.
A wszystko to dla wygody użytkowników i dla najwyższego zadania: promocji Twojej marki.

Gotowa
w 4 dni

Wiemy, że zależy Ci na czasie. Strona wizytówka, landing page powstaje w 4 dni. Serwisy standardowe wykonujemy w 7 dni. Strony zaawansowane oddajemy naszym Klientom po dwóch tygodniach. Wszystkie profesjonalne i dokładnie wykonane. Oszczędzamy Twój czas: wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje: w punktach, w arkuszu kalkulacyjnym lub na kawiarnianych serwetkach… Jak jest Ci wygodniej. Nasz zespół z kilku punktów stworzy piękną historię o Twojej marce i opowie ją na Twojej nowej, Ambitnej Stronie WWW.

Dla oszczędności czasu możemy wykonać stronę od razu na naszym serwerze – za hosting (utrzymanie strony / miejsce na stronę) nie płacisz nic w pierwszym roku.

Specyfikacja

Ambitnych Stron WWW

Technologia

Twoja strona www powstanie dzięki sprawdzonym, nowoczesnym technologiom, które są rekomendowanym standardem. Dzięki temu, bez obaw, możesz wybrać nasze rozwiązanie, które z łatwością, w przyszłości, będzie mógł edytować każdy programista. Uniwersalność i kompatybilność. Technologia WordPress jest bezpiecznym, stale rozwijanym i aktualizującym się automatycznie środowiskiem.

Tworząc Twoją stronę wykorzystamy między innymi te technologie: HTML5, PHP7, CSS3, JS5, SSL Trusted, MySQL

Powyższe rozwiązania połączone z intuicyjnym narzędziem do zarządzania treścią typu WYSIWYG – edycją wizualną strony www – sprawiają, że serwis oddany przez nas będzie narzędziem wieloletniej eksploatacji.

Social Media

Media społecznościowe integrują się z Twoją stroną za pomocą zaawansowanych wtyczek (dodatków). Wybrane przez Ciebie social media zostaną dodane do strony. Tam, gdzie publikujesz aktualności i komunikujesz się ze swoimi klientami skierujesz ruch ze strony.

Ponadto nasze strony pomagają w udostępnianiu informacji o Twojej stronie na tych mediach społecznościowych, z których korzystają Twoi klienci. Dzięki praktycznym guzikom „podziel się” lub „udostępnij”, interesującą podstronę Twojego serwisu, opis usługi, galerię zdjęć, artykuł, lub produkt mogą być szybko udostępnione przez użytkownika strony www.

Blog, aktualności

Twoja nowa strona www jest wyposażona w funkcjonalność niezbędną do blogowania lub prowadzenia sekcji aktualności.

Pamiętaj, że serwisy częściej aktualizowane, mają wyższy priorytet pozycjonowania. Ale nie dla robotów Google tworzysz swój serwis. Robisz to dla swoich klientów. Dla ludzi. Umiejętnie prowadzony blog lub strona z newsami sprawiają, że Twoja strona będzie miejscem, które chętnie odwiedzą ponownie użytkownicy.

Interaktywne galerie

Możesz dysponować setkami zdjęć lub mieć kilka najlepszych… Twoja nowa strona www dysponuje wieloma mechanizmami galerii i narzędzi do publikacji obrazów i grafik.

Dzięki nim możemy optymalnie rozmieścić treści graficzne w serwisie. Wygodne zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Wyposażone w inteligentne dodatki do pozycjonowania w Google dzięki prezentacji zdjęć i grafik.

Wyraź to obrazem, który wart jest więcej niż 1000 słów.

Typografia

Czcionka odgrywa istotną rolę na stronie www. Poza kontekstem czytelności, jest czcionki elementem współpracującym z całą gamą narzędzi budujących wizerunek marki.

Śmiała, klasyczna, delikatna, elegancka, zbuntowana… Mamy ich setki. Wybierzemy tą właściwą by współgrała z charakterem Twojej marki. I choć w większości przypadków najlepiej sprawdzają się klasyczne rozwiązania, kto wie – może Twoja marka będzie potrzebowała wyjątkowej kaligrafii.

Formularze kontaktowe, call to action

Formularz kontaktowy już dawno przestał być ‚must have’ podstrony kontakt. Umiejętne korzystanie z guzików, formularzy, opcji rejestracji czy rezerwacji zwiększa sprzedaż.

Mamy 15 letnie doświadczenie w branży. Potrafimy skutecznie projektować architekturę strony i perfekcyjnie planować lokalizację elementów odsyłających, tak by zwiększać zaangażowanie Twoich klientów.

Doskonała struktura

Wybierając projektowanie i realizację strony u nas, zyskujesz konsultację w zakresie stworzenia idealnej struktury treści. Pomagamy opracować Ci najbardziej odpowiedni plan strony pod kątem użyteczności, pozycjonowania, komunikacji promocyjnej i wygody nawigacji.

Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej. Bezpłatna konsultacja możliwa jest jeszcze zanim zdecydujesz się złożyć zlecenie.

Szkolenie z obsługi

Zaprojektujemy dla Ciebie unikalną szatę graficzną, stworzymy zachwycające treści, wprowadzimy Twoje uwagi i niezbędne korekty. Opublikujemy Twoją nową stronę.

Nie martw się, na tym nie koniec. Wiemy, że każdy z nas jest specjalistą w swoim fachu. Dlatego jeśli nigdy wcześniej nie zarządzałeś serwisem, nauczymy Cię cierpliwie, krok po kroku jak edytować, zmieniać, aktualizować Twoją stronę.

Gwarancja na stronę www

Czemu nie? Jeśli zdecydujesz się na utrzymanie strony na naszym serwerze (pierwsze 12 miesięcy hostingu jest w cenie strony), zyskujesz:

 • gwarancję na funkcjonowanie serwisu w architekturze i konfiguracji z dnia publikacji
 • wsparcie pozakupowe: kontakt ze specjalistą, który pomoże w przypadku wątpliwości
 • kopie bezpieczeństwa pomocne w przypadku konieczności powrotu do wybranej wersji strony
 • pomoc w instalacji dodatków
 • płynne przejście i niższe koszty modyfikacji serwisu

Kopia bezpieczeństwa

Możesz intuicyjnie edytować swoją stronę. Jeśli jednak popełnisz błąd, skasujesz coś pochopnie lub po prostu zmienisz zdanie… Pamiętaj – wybierając Ambitne Strony w połączeniu z usługą utrzymania strony www na naszym serwerze (hosting), masz w cenie usługę kopii bezpieczeństwa.

Twoja Ambitna Strona WWW zostanie bezpiecznie skopiowana i zarchiwizowana codziennie. To samo wykonane zostanie dla bazy lub baz danych. Dostęp do kopii strony możliwy jest codziennie z kopii wykonanych do 7 dni wstecz. Kopie bezpieczeństwa są przechowywane na zabezpieczonym serwerze w godzinnych, dobowych i tygodniowych repozytoriach, dostępnych dla naszych administratorów.

Coś nie tak? Wystarczy, że do nas napiszesz.

Bezpieczeństwo danych

Serwer, na którym po Twojej dyspozycji utrzymywać będziemy Twoją stronę www jest bezpieczny. W połączeniu z doskonałą technologią wykonania strony www, antywirus i antyspam, dają Twojej stronie wyjątkową ochronę.

Równie ważnym dla kondycji Twojej Ambitnej Strony www jest stałe aktualizowanie środowiska, włącznie z zasobami FTP, mechanizmu strony www jak i serwera.

Serwery DELL

Doskonała wydajność serwerów DELL POWEREDGE w oparciu, o które zbudowana jest infrastruktura zarówno środowiska deweloperskiego jak również hosting komercyjny, zapewnia dostępność usług na poziomie 99,9%. Parametry to imponujące zestawienie:

 • dyski ALL SSD
 • unikalne adresy IPv4
 • SSH
 • Procesy FCGI [PHP]: do 35
 • Maksymalna pojemność baz danych: 2 GB
 • CPU: 50%
 • RAM: 512 MB
 • Czas działania procesu: 180s
 • Transfer: bez limitu

RODO
(GDPR)

Nie martw się o ochronę danych osobowych. Zapewniamy wsparcie i dokumentację, która dla danego typu strony www jest niezbędna. Zgoda na przetwarzanie danych, niezbędne komunikaty, notyfikacje oraz dokumentacja.

Analizujemy zakres interakcji Twojej nowej strony www i udostępniamy niezbędne dokumenty. Planując implementację zapisu na newsletter lub zaawansowane formularze kontaktowe, funkcjonalność rezerwacji lub inne mające wpływ na ochronę danych osobowych, możesz spać spokojnie. Przy współpracy z Kancelarią Adwokacką, drobiazgowo dbamy o Twój interes i bezpieczeństwo użytkowników Twojej nowej strony.

2000-2018 © Copyright - Ambitna Firma™